Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Roles
sv: Roller

en: Desc
sv: Fallande

en: Members
sv: Medlemmar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Edit member
sv: Redigera medlem

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Joined
sv: Medlem

en: Organizations
sv: Organisationer

en: Delete relation
sv: Radera relation

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Add member
sv: Lägg till medlem

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Group membership
sv: Gruppmedlemskap

en: Dropbutton
sv: Snabbvalsknapp

en: farmOS Contrib
sv: farmOS Bidrag
