Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
