Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
