Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Updated
tr: Güncellenme

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Roles
tr: Roller

en: Desc
tr: Azalan

en: Members
tr: Üyeler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Joined
tr: Katıldı

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Dropbutton
tr: Açılır düğme
