Farm Multitenant (1.0.0-beta6) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Roles
uk: Ролі

en: Desc
uk: Спад

en: Members
uk: Учасники

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Joined
uk: Зареєстрований

en: Organizations
uk: Організації

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Add member
uk: Додати учасника

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Group membership
uk: Участь у групах

en: Remove member
uk: Видалити учасника

en: Dropbutton
uk: Кнопка розкривання
