farmOS Multitenant (1.0.0-beta7) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Cancel
es: Cancelar

en: User
es: Usuario

en: Members
es: Miembros

en: Organizations
es: Organizaciones

en: Add member
es: Añadir miembro

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
