farmOS Multitenant (1.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Members
fi: Jäsenet

en: Add member
fi: Lisää jäsen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
