farmOS Multitenant (1.0.0-beta7) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: User
nl: Gebruiker

en: Members
nl: Leden

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Add member
nl: Lid toevoegen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
