farmOS Multitenant (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: User
fr: Utilisateur

en: Members
fr: Membres

en: Organizations
fr: Organisations

en: Add member
fr: Ajouter un membre

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
fr: Ce champ a été désactivé par le plugin pour garantir la fonctionnalité attendue.
