farmOS Multitenant (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Cancel
he: ביטול

en: User
he: משתמש

en: Members
he: חברים

en: Add member
he: הוספת משתתפים
