farmOS Multitenant (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: User
hu: Felhasználó

en: Members
hu: Tagok

en: Organizations
hu: Szervezetek

en: Add member
hu: Tag hozzáadása

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.
