farmOS Multitenant (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Cancel
ja: キャンセル

en: User
ja: ユーザー

en: Members
ja: メンバー

en: Add member
ja: メンバーを追加

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
