farmOS Multitenant (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: User
pl: Użytkownik

en: Members
pl: Członkowie

en: Organizations
pl: Organizacje

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
