farmOS Multitenant (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Cancel
ru: Отмена

en: User
ru: Пользователь

en: Members
ru: Участники

en: Organizations
ru: Организации

en: Add member
ru: Добавить участника

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
