farmOS Multitenant (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: User
sv: Användare

en: Members
sv: Medlemmar

en: Organizations
sv: Organisationer

en: Add member
sv: Lägg till medlem

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: farmOS Contrib
sv: farmOS Bidrag
