farmOS Multitenant (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: User
uk: Користувач

en: Members
uk: Учасники

en: Organizations
uk: Організації

en: Add member
uk: Додати учасника

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
