farmOS Project Plan (1.1.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: more
bg: още

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Logs
bg: Регистри

en: Name
bg: Име

en: Timestamp
bg: Време

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Location
bg: Местоположение

en: Apply
bg: Търси
