farmOS Project Plan (1.1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: more
bs: još

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Name
bs: Ime

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Location
bs: Lokacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
