farmOS Project Plan (1.1.1) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: more
da: mere

en: Action
da: Handling

en: Quantity
da: Mængde

en: Projects
da: Projekter

en: Project
da: Projekt

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Assigned to
da: Tildelt

en: All
da: Alle

en: Active
da: Aktiv

en: Location
da: Lokation

en: Desc
da: Faldende

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Goal
da: Mål

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Assets
da: Egenskaber

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Flags
da: Flag

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Archived
da: Arkiveret

en: Bulk update
da: Masseopdatering

en: Asc
da: Stigende

en: Archived projects
da: Arkiverede projekter

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total
