farmOS Project Plan (1.1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo
