farmOS Project Plan (1.1.1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: more
lt: daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Location
lt: Vieta

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Goal
lt: Tikslas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Archived
lt: Suarchyvuota
