farmOS Project Plan (1.1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
