farmOS Project Plan (1.1.1) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: more
pl: więcej

en: Action
pl: Akcja

en: Quantity
pl: Ilość

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Reset
pl: Resetuj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Name
pl: Nazwa

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Location
pl: Położenie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Goal
pl: Cel

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Assets
pl: Zasoby

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Plans
pl: Plany

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Flags
pl: Flagi

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Archived projects
pl: Projekty w archiwum

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: Plan name
pl: Nazwa planu

en: No plans found.
pl: Nie znaleziono planów.

en: All plans (page)
pl: Wszystkie plany (strona)
