farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Status
ro: Stare

en: more
ro: mai multe

en: Action
ro: Acțiune

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Projects
ro: Proiecte

en: Project
ro: Proiect

en: Reset
ro: Resetează

en: Logs
ro: Loguri

en: Name
ro: Nume

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Assigned to
ro: Atribuit către

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Location
ro: Locația

en: Desc
ro: Descendent

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Archived
ro: Arhivat

en: Bulk update
ro: Actualizare în masă

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total
