farmOS Project Plan (1.1.1) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: more
sv: mer

en: Action
sv: Åtgärd

en: Quantity
sv: Antal

en: Projects
sv: Projekt

en: Project
sv: Projekt

en: Reset
sv: Återställ

en: Logs
sv: Loggar

en: Name
sv: Namn

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Assigned to
sv: Tilldelad till

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Location
sv: Plats

en: Desc
sv: Fallande

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Goal
sv: Mål

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Assets
sv: Tillgång

en: Apply
sv: Applicera

en: Plans
sv: Planer

en: Offset
sv: Kompensera

en: Flags
sv: Flaggor

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Archived
sv: Arkiverad

en: Bulk update
sv: Massuppdatera

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Archived projects
sv: Arkiverade projekt

en: Log type
sv: Loggtyp

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total

en: Plan name
sv: Plannamn

en: Plan type
sv: Plantyp

en: No logs found.
sv: Inga loggar hittade.

en: Log name
sv: Loggnamn

en: Add to project
sv: Lägg till till projekt

en: Log category
sv: Loggkategori

en: No plans found.
sv: Inga planer hittade.

en: farmOS Contrib
sv: farmOS Bidrag

en: Is movement
sv: Är förflyttning

en: All plans (page)
sv: Alla planer (sida)

en: Provides a general project plan type.
sv: Tillhandahåller en generell typ av projektplan.
