farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: Location
ug: ئورنى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
