farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: more
ur: مزید

en: Action
ur: ایکشن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Logs
ur: لاگز

en: Name
ur: نام

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Active
ur: فعال

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
