farmOS Project Plan (1.1.1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: more
af: meer

en: Action
af: Aksie

en: Quantity
af: Aantal

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Reset
af: Herstel

en: Logs
af: Logboeke

en: Name
af: Naam

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Location
af: Ligging

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
