farmOS Project Plan (1.1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Action
am: እርምጃ

en: Name
am: ስም

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Active
am: ገባሪ

en: Location
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር
