farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: more
ar: المزيد

en: Action
ar: إجراء

en: Quantity
ar: الكمية

en: Projects
ar: المشاريع

en: Project
ar: المشروع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Logs
ar: سجلات

en: Name
ar: الاسم

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Assigned to
ar: مسندة إلى

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Location
ar: الموضع

en: Desc
ar: تنازلي

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Goal
ar: هدف

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
