farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Logs
ast: Rexistros

en: Name
ast: Nome

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Location
ast: Llugar
