farmOS Project Plan (1.1.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: more
az: daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Location
az: Məkan

en: Desc
az: azaldın

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Goal
az: Məqsəd

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
