farmOS Project Plan (1.1.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: more
be: болей

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Logs
be: Логі

en: Name
be: Імя

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
