farmOS Project Plan (1.1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Name
bn: নাম

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Location
bn: অবস্থান
