farmOS Project Plan (1.1.1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
