farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Status
ca: Estat

en: more
ca: més

en: Action
ca: Acció

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Logs
ca: Registres

en: Name
ca: Nom

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Location
ca: Localització

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Goal
ca: Objectiu

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Assets
ca: Equips

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Flags
ca: Marcadors

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Archived
ca: Arxivat

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Master
ca: Mestre

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total
