farmOS Project Plan (1.1.1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Status
cs: Stav

en: more
cs: více

en: Action
cs: Akce

en: Quantity
cs: Množství

en: Project
cs: Projekt

en: Logs
cs: Logy

en: Name
cs: Jméno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Location
cs: Místo

en: Desc
cs: Sestupně

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Archived
cs: Archivováno

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
