farmOS Project Plan (1.1.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Status
cy: Statws

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Location
cy: Lleoliad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
