farmOS Project Plan (1.1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
