farmOS Project Plan (1.1.1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: more
el: περισσότερα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Name
el: Όνομα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Desc
el: Φθί

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Asc
el: Αύξ
