farmOS Project Plan (1.1.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Status
eo: Stato

en: more
eo: pli

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Name
eo: Nomo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
