farmOS Project Plan (1.1.1) - en to es translation catalogue (30 entries)

en: Status
es: Estado

en: more
es: más

en: Action
es: Acción

en: Quantity
es: Cantidad

en: Projects
es: Proyectos

en: Project
es: Proyecto

en: Reset
es: Restablecer

en: Logs
es: Registros

en: Name
es: Nombre

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Assigned to
es: Asignado a

en: All
es: Todo(s)

en: Active
es: Activo

en: Location
es: Ubicación

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Goal
es: Objetivo

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Flags
es: Marcas

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Archived
es: Archivados

en: Bulk update
es: Actualización masiva

en: Master
es: Máster

en: Archived projects
es: Proyectos archivados

en: Displaying @start - @end of @total
es: Mostrando @start - @end de @total
