farmOS Project Plan (1.1.1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Status
et: Olek

en: more
et: veel

en: Action
et: Tegevus

en: Quantity
et: Kogus

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Reset
et: Tühista

en: Logs
et: Logid

en: Name
et: Nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Assigned to
et: Määratud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Location
et: Asukoht

en: Desc
et: Kahanev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Flags
et: Lipud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total
