farmOS Project Plan (1.1.1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: more
eu: gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: Project
eu: Proiektua

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Location
eu: Kokalekua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Flags
eu: Banderak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
