farmOS Project Plan (1.1.1) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Status
fi: Tila

en: more
fi: lisää

en: Action
fi: Toiminto

en: Quantity
fi: Määrä

en: Projects
fi: Projektit

en: Project
fi: Projekti

en: Reset
fi: Palauta

en: Logs
fi: Loki

en: Name
fi: Nimi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Location
fi: Sijainti

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Goal
fi: Tavoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Plan
fi: Suunnitelma

en: Flags
fi: Liput

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: Bulk update
fi: Massapäivitys

en: Planned
fi: Suunniteltu

en: Master
fi: Isäntä

en: Archived projects
fi: Arkistoidut projektit
