farmOS Project Plan (1.1.1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: more
gl: máis

en: Action
gl: Acción

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Logs
gl: Rexistros

en: Name
gl: Nome

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Location
gl: Localización

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Archived
gl: Arquivado

en: Bulk update
gl: Actualización masiva
