farmOS Project Plan (1.1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: more
gu: વધુ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Name
gu: નામ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Location
gu: સ્થાન

en: Apply
gu: લાગુ કરો
