farmOS Project Plan (1.1.1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: more
he: עוד

en: Action
he: פעולה

en: Quantity
he: כמות

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Reset
he: איתחול

en: Logs
he: לוגים

en: Name
he: שם

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Location
he: מיקום

en: Desc
he: יורד

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Goal
he: יעד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Archived projects
he: פרוייקטים בארכיון
