farmOS Project Plan (1.1.1) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: more
hi: और भी

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Projects
hi: परियोजनाओं

en: Project
hi: परियोजना

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Logs
hi: लॉग

en: Name
hi: नाम

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: All
hi: सभी

en: Active
hi: सक्रिय

en: Location
hi: स्थान

en: Desc
hi: अवरोही

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Goal
hi: लक्ष्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Archived
hi: संग्रहीत
