farmOS Project Plan (1.1.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: more
hr: više

en: Action
hr: Akcija

en: Quantity
hr: Količina

en: Project
hr: Projekt

en: Reset
hr: Poništi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Name
hr: Naziv

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Location
hr: Lokacija

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Asc
hr: Uzlazno
